Maak kennis met het team.

Van consultant tot ontwikkelaar. Iedereen is inhoudelijk betrokken bij het project. Van begin tot eind en daarna.

Wave Wave Wave

Het Team

Aangenaam kennis te maken

Wij zitten graag naast de klant in plaats van ertegenover. Geen snelle accountmanagers, maar consultants. Mét domeinkennis. Inhoudelijke betrokkenheid en een toegewijde persoonlijke ondersteuning gedurende de vaak intensieve projecten.

Maak kennis met het team van Rovecom OpMaat

Arjan Frans

Arjan Frans

Webontwikkelaar
Ruby on Rails afrans@rovecom.nl
Arjan Mussche

Arjan Mussche

Webontwikkelaar
Ruby on Rails | Delphi | Agri-domeinkennis amussche@rovecom.nl
Arjan Speiard

Arjan Speiard

Webontwikkelaar
C# | .Net | SQL aspeiard@rovecom.nl
Dennis de Vaal

Dennis de Vaal

Webontwikkelaar
Ruby on Rails | Linux ddevaal@rovecom.nl
Elmer Harms

Elmer Harms

Projectleider | consultant
Wet- en regelgeving | Voeding en diergezondheid eharms@rovecom.nl
Gerben Donker

Gerben Donker

Directeur Marktstrategie & Innovatie
Johan Kok

Johan Kok

Projectleider | Consultant
Kim de Jong

Kim de Jong

Merkstrateeg
Marko Muggen

Marko Muggen

Webontwikkelaar
Ruby on Rails | Agri-domeinkennis mmuggen@rovecom.nl
Michel van Kalmthout

Michel van Kalmthout

Webontwikkelaar
Delphi | ERP-software mvankalmthout@rovecom.nl
Patrick van Gilst

Patrick van Gilst

(Web)ontwikkelaar
C# | .NET | Angular | Typescript | RESTful | ASP.NET MVC/Web Api | (MS)SQL | WPF (MVVM) pvangilst@rovecom.nl
Ralf Alderlieste

Ralf Alderlieste

Webontwikkelaar
Ruby on Rails | Ketenintegratie ralderlieste@rovecom.nl
Rangko Venhuizen

Rangko Venhuizen

Directeur IT-ontwikkeling
Webontwikkelaar Roel

Roel Abspoel

Webontwikkelaar
C# | .Net | KIS rabspoel@rovecom.nl
Avatar Sytse Geertsma

Sytse Geertsma

Webontwikkelaar
Ruby on Rails | React sgeertsma@rovecom.nl

Van Nguyen

Marketing en communicatie

Elbe 2

7908 HB Hoogeveen

0528 22 35 35